Kontakti

Pils laukums 4, Rīga, LV-1050

Lai iekļūtu ēkā jānospiež kods11

Bezmaksas informatīvais
tālr: 80001801

E-pasts: jpa@jpa.gov.lv

   

Partneri

 

Aktualitātes
2011-10-28

Pieredzes apmaiņas vizīte Zviedrijā

Atsaucoties Zviedriju Tieslietu ministrijas (Regeringskansliet) un Juridiskās palīdzības nodrošināšanas kompetentās iestādes (Sveriges Domstolar) aicinājumam, valsts nodrošinātās juridiskās palīdzības un advokatūras profesionālās darbības sistēmas attīstības veicināšanai no 2011.gada 18.oktobra līdz 20.oktobrim Tieslietu ministrijas un Juridiskās palīdzības administrācijas pārstāvji devās zināšanu un pieredzes apmaiņas vizītē uz Stokholmu un Sundsvalu Zviedrijā.

Minētā vizīte norisinājās Latvijas realizētā Ziemeļu Ministru padomes Ziemeļvalstu un Baltijas valstu mobilitātes programmas „Valsts administrācija” ietvaros. Vizītes mērķis - zināšanu iegūšana un pieredzes apmaiņa par tiesisko regulējumu valsts nodrošinātās juridiskās palīdzības nodrošināšanā pārrobežu lietās, kā arī advokatūras institūta attīstību.

Vizītes laikā Tieslietu ministrijas un Juridiskās palīdzības administrācijas pārstāvji tikās ar Zviedrijas Tieslietu ministrijas un Zviedrijas Advokātu padomes pārstāvjiem Stokholmā, kā arī apmeklēja Juridiskās palīdzības nodrošināšanas kompetento iestādi, kura atrodas Sundsvalā.

 

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Izmantojot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Sapratu Uzzināt vairāk