Kontakti

Pils laukums 4, Rīga, LV-1050

Lai iekļūtu ēkā jānospiež kods11

Bezmaksas informatīvais
tālr: 80001801

E-pasts: jpa@jpa.gov.lv

   

Partneri

 

Aktualitātes
2013-06-03

Pētījuma ”Noziedzīgos nodarījumos cietušo vajadzību nodrošinājums: atbalsts viktimizācijas prevencijai Latvijā” prezentācija un diskusija par atbalstu cietušajiem

 

Piektdien, 31.maijā, biedrības „Sabiedriskās politikas centra „Providus”” īstenotā projekta „Atbalsta sistēma noziegumos cietušajiem – Latvijā un citur”  ietvaros, kurā Juridiskās palīdzības administrācija ir sadarbības partneris, notika šā projekta noslēguma pasākums - pētījuma ”Noziedzīgos nodarījumos cietušo vajadzību nodrošinājums: atbalsts viktimizācijas prevencijai Latvijā” prezentācija un diskusija par atbalstu cietušajiem. Pētījuma ietvaros Juridiskās palīdzības administrācija piedalījās aptaujas veikšanā par noziedzīgos nodarījumos cietušo vajadzībām, fokusa grupu diskusijās, intervijā kā arī piedalījās mācību semināros „Noziegumos cietušais – Latvijas tiesību sistēmā un sabiedrībā’’ tiesību aizsardzības iestāžu darbiniekiem.

Informāciju par projektu skatīt šeit: http://www.providus.lv/public/27560.html

Aptaujas par noziedzīgos nodarījumos cietušo vajadzībām rezultātus skatīt šeit


Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Izmantojot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Sapratu Uzzināt vairāk