Kontakti

Pils laukums 4, Rīga, LV-1050

Lai iekļūtu ēkā jānospiež kods11

Bezmaksas informatīvais
tālr: 80001801

E-pasts: jpa@jpa.gov.lv

   

Partneri

 

Aktualitātes
2009-04-23

Notiks konference "Juridiskā palīdzība un atbalsts noziegumos cietušajiem"

Informāciju sagatavoja Ruta Siliņa, Juridiskās palīdzības administrācijas Administratīvās nodaļas vadītāja.

 

Rīgā, šī gada 29.aprīlī plkst. 10:00, Juridiskās palīdzības administrācijas rīko starptautisku konferenci "Juridiskā palīdzība un atbalsts noziegumos cietušajiem" viesnīcas Radisson SAS Daugava (Kuģu ielā 24) zālē "Daugava".

 

Konferences atklāšanā piedalīsies Tieslietu ministrijas valsts sekretārs Mārtiņš Lazdovskis, Juridiskās palīdzības administrācijas direktora p.i. Irina Ļitvinova, Latvijas Republikas Satversmes tiesas priekšsēdētājs Gunārs Kūtris, Ministru kabineta Pārstāve starptautiskajās cilvēktiesību institūcijās Inga Reine, u.c.

 

Konferences otrā daļa notiks sekcijās – "Juridiskā palīdzība" un "Atbalsts cietušajiem", kur savās zināšanās dalīsies gan Latvijas, gan ārvalstu eksperti no Lietuvas, Igaunijas, Beļģijas, Ungārijas, Nīderlandes, Lielbritānijas un Portugāles.

 

Konference tiek īstenota Eiropas Komisijas projekta "Labākas pieredzes atlase Eiropas Savienības valstīs noziegumu upuru atbalstā un valsts garantētās palīdzības sniegšanā tiesvedībā" ietvaros. Un tās mērķauditorija ir tiesību, sociālās jomas un nevalstiskā sektora eksperti, mācībspēki, studenti un citi interesenti.

 

Dalība konferencē ir bez maksas un tā līdz 2009.gada 27.aprīlim ir jāpiesaka, nosūtot savu pieteikumu uz e-pasta adresi jpa@jpa.gov.lv. Pilna konferences programma pieejama Juridiskās palīdzības administrācijas mājas lapā www.jpa.gov.lv. Konferences sākums ir plkst. 10:00, un reģistrēšanās konferencei no plkst. 9:30.

 

Sīkāka informācija pieejama pie Juridiskās palīdzības administrācijas Administratīvās nodaļas vadītājas Rutas Siliņas (ruta.silina@jpa.gov.lv, 67514204).

 

Papildus informācija mājas lapā www.jpa.gov.lv vai pa informatīvo tālruni 8 000 18 01.

 

Papildu informācija:

 

Tālrunis: 67514204, 22016026

 

e-pasts: ruta.silina@jpa.gov.lv

 

Preses relīze LETA

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Izmantojot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Sapratu Uzzināt vairāk