Eiropas komisijas Strukturālo reformu atbalsta programmas projekts

Sadarbībā ar Tieslietu ministriju un Tiesu administrāciju 2019.gadā tika uzsākts īstenot projektu Eiropas Komisijas Strukturālo reformu atbalsta programmas ietvaros “Pieejas tiesiskumam stiprināšana Latvijā, veicinot mediācijas un valsts nodrošinātās juridiskās palīdzības pakalpojumus, kā arī atbalstot tiesu politikas attīstību un paaugstinot tiesas vadības kvalitāti”.

Projekta ietvaros tiks veikts visaptverošs valsts nodrošinātās juridiskās palīdzības sistēmas pētījums un izstrādātas rekomendācijas tālāku reformu veikšanai, lai uzlabotu un attīstītu valsts nodrošinātās juridiskās palīdzības sistēmu (primāro un sekundāro juridisko palīdzību), kā arī tiks īstenot pilotprojekts ar mērķi izvērtēt iespēju ieviest primāro juridisko palīdzību, nodrošinot juridiska rakstura konsultāciju sniegšanu iedzīvotājiem neatkarīgi no to īpašuma stāvokļa un ienākumu līmeņa.

 

 

Pilotprojekts - bezmaksas juridiskās konsultācijas Rīgā un Daugavpilī

No 12. oktobra līdz 4. decembrim Rīgā un Daugavpilī tiks īstenots pilotprojekts, kura ietvaros ikvienam iedzīvotājam būs pieejamas bezmaksas juridiskās konsultācijas par jebkuru sev interesējošu juridisku jautājumu, tēmu vai problēmu.

Konsultācijas ir pieejamas

RĪGĀ

DAUGAVPILĪ

Brīvības ielā 49/53

Parādes ielā 1

Pirmdienās, otrdienās, ceturtdienās, piektdienās

Otrdienās, ceturtdienās

Plkst. 9.0019.00

Plkst. 12.00–19.30

SVARĪGI!

IERODOTIES UZ KONSULTĀCIJU OBLIGĀTI JĀLIETO SEJAS MASKA!

Apmeklētāju pieņemšanas kārtība

Apmeklētāji tiek pieņemti rindas kārtība.

Kur rakstīt un interesēties

Informāciju par projekta norisi pieejama arī sociālajā tīklā Facebook @Bezmaksasjuridiskāpalīdzība, rakstot uz e‑pastu pilotprojekts@jpa.gov.lv vai zvanot uz tālr. 29824103.

 

Bezmaksas juridiskās konsultācijas Rīgā un Daugavpilī tiks nodrošinātas ar Eiropas Komisijas Strukturālo reformu programmas atbalstu, lai stiprinātu pieeju tiesiskumam, attīstot un uzlabojot valsts nodrošinātās juridiskās palīdzības sistēmas.

 

 

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Izmantojot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Sapratu Uzzināt vairāk