Eiropas komisijas Strukturālo reformu atbalsta programmas projekts

Sadarbībā ar Tieslietu ministriju un Tiesu administrāciju 2019.gadā tika uzsākts īstenot projektu Eiropas Komisijas Strukturālo reformu atbalsta programmas ietvaros “Pieejas tiesiskumam stiprināšana Latvijā, veicinot mediācijas un valsts nodrošinātās juridiskās palīdzības pakalpojumus, kā arī atbalstot tiesu politikas attīstību un paaugstinot tiesas vadības kvalitāti”.

Projekta ietvaros tiks veikts visaptverošs valsts nodrošinātās juridiskās palīdzības sistēmas pētījums un izstrādātas rekomendācijas tālāku reformu veikšanai, lai uzlabotu un attīstītu valsts nodrošinātās juridiskās palīdzības sistēmu (primāro un sekundāro juridisko palīdzību), kā arī tiks īstenot pilotprojekts ar mērķi izvērtēt iespēju ieviest primāro juridisko palīdzību, nodrošinot juridiska rakstura konsultāciju sniegšanu iedzīvotājiem neatkarīgi no to īpašuma stāvokļa un ienākumu līmeņa.

 

Pilotprojekts - bezmaksas juridiskās konsultācijas Rīgā un Daugavpilī

No 12. oktobra līdz 4. decembrim Rīgā un Daugavpilī tiks īstenots pilotprojekts, kura ietvaros ikvienam iedzīvotājam būs pieejamas bezmaksas juridiskās konsultācijas par jebkuru sev interesējošu juridisku jautājumu, tēmu vai problēmu.

Konsultācijas ir pieejamas

RĪGĀ

DAUGAVPILĪ

Brīvības ielā 49/53

Parādes ielā 1

Darba dienās

Otrdienās, ceturtdienās

Plkst. 9.0019.00

Plkst. 12.00–19.30

SVARĪGI!

IERODOTIES UZ KONSULTĀCIJU OBLIGĀTI JĀLIETO SEJAS MASKA!

Apmeklētāju pieņemšanas kārtība

Apmeklētāji tiek pieņemti tikai iepriekš pierakstoties.

To iespējams izdarīt, rakstot uz e‑pastu pilotprojekts@jpa.gov.lv vai zvanot uz tālruņa numuru 29824103.

Kur vēl interesēties

Informāciju par projekta norisi pieejama arī sociālajā tīklā Facebook @Bezmaksasjuridiskāpalīdzība.

 

Bezmaksas juridiskās konsultācijas Rīgā un Daugavpilī tiks nodrošinātas ar Eiropas Komisijas Strukturālo reformu programmas atbalstu, lai stiprinātu pieeju tiesiskumam, attīstot un uzlabojot valsts nodrošinātās juridiskās palīdzības sistēmas.

 

 

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes.
Atļaut visas sīkdatnes Noraidīt sīkdatnes Uzzināt vairāk